Bugun...Beldelerde Mhp rüzgarı esiyor

Tarih: 18-02-2019 21:45:49 + -


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatı merkez bağlı beldelerden Salar, Nuribey, Sülümenli, Gebeceler ve Sülün kasabalarında seçim ofislerinin açılışını 17 Şubat Pazar günü coşkulu bir kalabalıkla gerçekleştirdi.


Beldelerde Mhp rüzgarı esiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatı merkez bağlı beldelerden Salar, Nuribey, Sülümenli, Gebeceler ve Sülün kasabalarında seçim ofislerinin açılışını 17 Şubat Pazar günü coşkulu bir kalabalıkla gerçekleştirdi.

 

KOCACAN: “55 BELEDİYENİN TAMAMINA TALİBİZ”

 

Açılışlara MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP Merkez ilçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, çevre ilçelerden gelen ilçe başkanları, belediye başkanları ve Başkan adayları katıldı. Beldelerde gerçekleşen seçim ofislerinin açılışlarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılış programlarında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, 31 Mart akşamı beldelerimizde 3 hilali sancağını dalgalandıracaklarını söyledi.

 

Kocacan, "Bugün Salar, Nuribey, Sülümenli, Gebeceler ve Sülün beldelerimizde seçim ofislerinin açılışlarını gerçekleştirdik. Açılışı yaptığımız beldelerde vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Öncelikle partimize ve adaylarımıza göstermiş oldukları bu ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyorum. Açılışlarda meydanlardaki kalabalık bize 31 Mart akşamı MHP'nin seçimlerde zaferle ayrılacağını gösterdi. Vatandaşlarımız tarafından MHP'ye karşı çok yoğun bir ilgi var. Önümüzdeki yerel seçimlerde başta Afyon Belediyesi olmak üzere çok sayıda belediye de belediye başkanlığını alacağımıza inanıyorum.

 

MHP İl Teşkilatı olarak aday çıkardığımız 55 belediyenin tamamına talibiz. Yerel de sağlayacağımız bu zafer bizi iktidara taşıyacaktır. Bu seçimler devletimizin bekası açısından çok önemlidir. MHP şimdiye kadar önce ülkem dusturu ile hareket etmiştir. Bu yüzden Cumhur İttifakına da çok önem veriyoruz.

 

Türkiye genelinde de Cumhur İttifakının seçimlerden zaferle ayrılacaktır. Bu seçimlerde Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımız Fatih Çetinkaya kardeşimiz başta olmak üzere diğer 55 belediye baskan adayımıza destek vermenizi istiyorum. MHP'nin üretken belediyecilik anlayışıyla hizmet ve yatırım nasıl yapılırmış herkes görecek" dedi.

 

TAYTAK: “AFYON HALKI BEKA İLE BELEDİYEYİ AYIRD EDECEKTİR”

 

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ise, “Bugün meydanları dolduran bu kalabalıklar, bu coşku bize 31 Mart akşamının zaferini şimdiden müjdeliyor. Afyonkarahisar  olarak partimizin en fazla belediyeye sahip olduğu il olma statümüzü pekiştireceğiz. Genel başkanımıza, Cumhur ittifakının yıkılmaz bir kalesi olan Afyonkarahisar kalesini, Afyonkarahisar belediyeleri ile donatarak hediye edeceğiz.

 

Afyonkarahisar beka ile belediyeyi ayırabilecek insanlardan oluşan bir şehir. Elbette ki, Kandil’le, okyanus ötesi ile iş tutanları değil, milleti ile cumhuru ile birlikte olanları tercih edecektir” diye konuştu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi, Salar Kasabasında Gazi Avşar, Sülümenli Kasabasında Basri Üzümözü, Nuribey Kasabasında Abdullah Çakmak, Gebeceler Kasabasında Cengiz Yaşar, Sülün Kasabasında Şükrü Bacak’ı aday göstermişti.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
  Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 • Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
  Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 • Işıklara'a doğalgaz geliyor
  Işıklara'a doğalgaz geliyor
 • Dinar Belediyesi tanıtım filmi
  Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 1. Yeni Nesil Gazetecilik eğitimi
 2. Sultandağı Gazi Akbıyık Cinayeti
 3. Işıklara'a doğalgaz geliyor
 4. Dinar Belediyesi tanıtım filmi
 5. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 6. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
VİDEO GALERİ
YUKARI