Bugun...Yılmazaslan Grup hızla gelişiyor

Tarih: 05-03-2018 17:28:58 + -


Afyonkarahisar’a Şükrü Yılmazaslan Grup adı altında, Yılmazaslan Sanayi Ticaret Limited Şirketi ve Mevsim Sanayi Ticaret Limited Şirketi bünyesinde 4 farklı şirket daha kazandırıldı.


Yılmazaslan Grup hızla gelişiyor

Afyonkarahisar’a Şükrü Yılmazaslan Grup adı altında, Yılmazaslan Sanayi Ticaret Limited Şirketi ve Mevsim Sanayi Ticaret Limited Şirketi bünyesinde 4 farklı şirket daha  kazandırıldı.

 

Bu şirketler,  Mevsim Marketler Zinciri, Mevsim Temizlik, Mevsim Toptan Gıda ve Mevsim letişim olarak, dört farklı kolda hizmet vermekte. Konu ile ilgili olarak, Yılmazaslan Sanayi Ticaret Limited Şirketi Grup Başkanı Şükrü Yılmazaslan şu ifadelere yer verdi;

“Metropol şehirlerde distribütörlüklerimiz var”

“  Ben Şükrü Yılmazaslan 1980 Afyonkarahisar doğumluyum. İlkokulu Afyonkarahisar Oruçoğlu İlköğretim okulunda, Ortaokulu Cumhuriyet Ortaokulunda, Liseyi ise, Afyonkarahisar Gazi Anadolu Teknik Lisesinde bilgisayar bölümünü okuyarak tamamladım. Bizler Yılmazaslan grubu olarak, 2002 yılında  ilk olarak Mevsim İletişim Online hizmetler ile ticaret hayatına atıldık. Çok şükür burada kısa zamanda,Türkiye çapında, İstanbul, İzmir, Ankara, Konya ve Kayseri gibi, ülkemizin metropol şehirleri olan illerde, Distiribütörlüklerimiz oluştu.

 

Bu distiribütörler vasıtası ile toplamda 300 bayiye ulaştık ve şu anda da bu hizmetimiz dahada güçlenerek devam etmekte. Geçen yılkı verilere göre yani, 2017 yılının başından itibaren, ege ve bölgesinin en yüksek online hizmeti veren ilk beş şirketi arasında yer almanın ise sevincini yaşıyoruz. Ardından yine Mevsim Temizlik adı altında, bünyemize yeni bir şirket daha kattık. Burada da hızlı bir şekilde büyüme kaydederek, Büyük Fabrika ve işletmelere, dezenfektasyonda kullanılan çok sayıda ürün temin ederek, deneyimli personellerimiz ile bu hizmeti vermeye başladık. Yakın zamanda da İnşallah, belediyeler ve kamu kurumları dahil olmak üzere şehir temizliği konusunda da iddialı olacağız.

 

“2018 yılı sonuna kadar hedefimiz market sayımızı 8’e çıkarmak”

 

Bir diğer konu, Gıda konusunda da biz şirket olarak, servis araçlarımız ile, Afyonkarahisar merkez , tüm köy ve beldelerinde bulunan bakkal ve marketlere, Mevsim Toptan Gıda şirketini Afyon’a kazandırarak, servis imkanını da sağladık. Ardından, kısa zamanda yani, 2017 yılının başlarında, Afyon Merkezde 4 farklı mahallede Afyonkarahisarımıza, Mevsim Marketler zincirini de bu vesile ile kazandırmış olduk. Nasip olursa 2018 yılı sonuna kadar, mevcut olan market sayımızı 8’e çıkarmayı hedefliyoruz.  Böylelikle 2018 yılı sonuna kadar, Afyonkarahisar’da market sayımız 8’e çıkacak İnşallah. Bizler bu noktada marketçilik anlayışında ucuzu ucuza değil, kaliteyi ucuza vermek için mücadele ediyoruz. Peki nasıl oluyor bu iş ?

 

“Kaliteyi ucuza almak”

 

Bu şöyle oluyor, bizler kurum olarak bizzat standarda uygun şekilde üretim yapan fabrikalardan nakit ve yüklü miktarda çektiğimiz gıda ürünlerini ve çok çeşitli market ürünlerini, fabrikanın bizlere uygulamış olduğu iskontoyu göz önünde bulundurarak, bizlere verilen iskontoyu halka yansıtarak gerçekleştiriyoruz. Bu sayade de müşterilerimiz hem kaliteli hemde ucuz ürüne kolaylıkla ulaşmış oluyor.

 

 

Burada amacımız çok para kazanmaktan ziyade, müşterilerimizin bize olan güvenini artırmaktır. Sözlerimin başında da belirttiğim gibi bizler Afyonluyuz ve bu memleketin çocuklarıyız, bu anlamda Afyonkarahisar her şeyin en iyisini hak ediyor bizlerde bu duruma birer vesileyiz, bundan böyle Afyonkarahisarımıza en güzel ve en iyi şekilde hizmet etmeye de devam edeceğiz “ Dedi.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Afyon Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • dünyanın en ilginçgörüntüleri
  dünyanın en ilginçgörüntüleri
 • Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
  Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 • İnternet habercileri kimliklerini aldı
  İnternet habercileri kimliklerini aldı
 • Fikri Asım Bayatta Piknikte
  Fikri Asım Bayatta Piknikte
 • En çok tıklanan karikatürler
  En çok tıklanan karikatürler
 • Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
  Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
 1. dünyanın en ilginçgörüntüleri
 2. Hizmet İş İftar yemeğinde bir araya geldi
 3. İnternet habercileri kimliklerini aldı
 4. Fikri Asım Bayatta Piknikte
 5. En çok tıklanan karikatürler
 6. Yüksel varlı İlkokulu Etkinlik
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
  Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 • Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
   Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 • 2018 yılıen komik videolar
  2018 yılıen komik videolar
 • ANLATMAYA GEREK YOK
  ANLATMAYA GEREK YOK
 • Sende Susma
  Sende Susma
 • halit kara görüyorum
  halit kara görüyorum
 1. Kocaöz Belediyesi tanıtım filmi
 2. Gazeteciler Akdağ hakkında fikirlerini beyan etti
 3. 2018 yılıen komik videolar
 4. ANLATMAYA GEREK YOK
 5. Sende Susma
 6. halit kara görüyorum
VİDEO GALERİ
YUKARI